V Ostrově proběhla náborová akce Pojď hrát hokej

Úterní odpoledne na zimním stadionu v Ostrově přineslo již tradiční náborovou akci projektu Pojď hrát hokej. V rámci akce Týden hokeje si dvě desítky dětí vyzkoušely, jaké to je být malým hokejistou. Na malé zájemce o bruslení čekal pestrý program na ledě i mimo něj, postarali se o ně naši zkušení trenéři.

Šestnáct nových malých hokejových nadějí se objevilo během úterního odpoledne na zimním stadionu v Ostrově, a to v rámci tradiční náborové akce Týden hokeje projektu Pojď hrát hokej.

Po krátké prezenci před startem celé akce si rodiče s dětmi prohlédli šatny našich hráčů. Během oblékání do hokejové výstroje, kterou většina z dětí měla na sobě vůbec poprvé, si mohli zájemci o vstup do našeho klubu prohlédnout krátké prezentační video. Využít mohli rovněž zapůjčení bruslí. Pár slov nově příchozím věnoval také dlouholetý šéftrenér ostrovské mládeže Mgr. Radek Škarda.

Na ledě už se malých ratolestí ujali trenéři HC Čertů Ostrov, ale také hráči juniorského týmu. Na malé hokejisty čekalo na ledě několik zábavných disciplín, k vidění byl ale i ukázkový trénink kategorie ročníku 2014 a gólmanů. Na všechny zúčastněné tak čekala víc než hodina hokejové zábavy.